Volgens de vrolijke pessimist en lachende mensenhater Arthur Schopenhauer wordt ons leven gekenmerkt door leed en verveling, en is het bijgevolg één grote vergissing. Niettemin is zijn filosofie buitengewoon opbeurend, aanstekelijk en zelfs bevrijdend.
Met SCHOPENHAUER brengt Stefaan Van Brabandt de tragikomische levensloop en het inspirerende gedachtegoed van zijn favoriete filosoof naar het podium in toegankelijk en prikkelend theater. Meesterlijk gebracht door zijn favoriete acteur Damiaan De Schrijver.
SCHOPENHAUER is het vijfde deel van zijn succesvolle filosofentheaterreeks, na onder meer SARTRE & DE BEAUVOIR enMARX.
SPEL Damiaan De Schrijver TEKST/REGIE Stefaan Van Brabandt PRODUCENT De Verwondering vzw & Het Zuidelijk Toneel MET STEUN VAN Literatuur Vlaanderen COPRODUCTIE Arenberg
Met inleiding
Wanneer
- za 13 december 2025 van 20 tot 21.35 uur
