Film: Hola Frida! Hallo, ik ben Vlieg en ik wijs de weg naar leuke activiteiten voor kinderen. Meer info op www.vliegjemee.be!

In het zonnige Mexico woont een bijzonder meisje dat sprankelt van energie en nieuwsgierigheid: Frida Kahlo. Ze brengt haar dagen door in de weelderige natuur, samen met haar familie en het vrolijke straathondje Chiquita. Wanneer het leven haar uitdaagt, vindt ze troost en kracht in haar grenzeloze fantasie.

Deze eerste kinderfilm over Frida Kahlo is kleurrijk en prachtig geanimeerd, vol muziek en Mexicaanse invloeden. Je stapt mee in de wereld van haar schilderijen en ontdekt hoe creativiteit helpt om de moeilijkste obstakels te overwinnen. Een vrolijk, muzikaal en inspirerend verhaal voor kinderen vanaf 6 jaar en hun families.

REGIE André Kadi & Karine Vézina

TAAL Nederlands

Wanneer

Prijs

€ 6,00
Jong volk - 4,00 euro, Kansentarief met UiTPAS Regio Brugge - 1,2 euro

Waar

Belgium Pier Blankenberge
Zeedijk 261, 8370 Blankenberge

Organisator

CC Blankenberge