We bundelen de krachten voor natuurbeheerwerken in De Fonteintjes. De duingraslanden worden op voorhand gemaaid door Natuurpunt. We voeren nu het hooi af, zodat de bodem schraal blijft en de tere duinflora verder kan ontwikkelen.
Afspraak om 10 uur aan de ingang van natuurgebied De Fonteintjes, zie Natuurpunt-vlag langs de Kustlaan, tussen Blankenberge en Zeebrugge. Volg de pijlen tot aan de werkplek (Bosfonteintje). We gaan door tot we klaar zijn, maar stoppen ten laatste om 16 uur. We sluiten af met een drankje en versnapering in de cafetaria van het bezoekerscentrum.
Alle hulp is welkom, ook voor een uurtje!
Praktische info
- Inschrijven ter plaatse.
- Kom je de hele dag helpen? Neem dan je picknick mee.
Wij voorzien dorstlessers tijdens de werkdag. - Meebrengen: laarzen of stevige schoenen, werkkledij, werkhandschoenen, picknick. Natuurpunt voorziet de nodige werkmaterialen.
Afspraak om 10 uur aan het Bosfonteintje: ingang bij Natuurpunt-vlag langs de Kustlaan in Blankenberge.
Wanneer
- za 16 september 2023 van 10 tot 16 uur
Waar
Ingang natuurgebied De Fonteintjes t.h.v. tramhalte Duinse Polders
Kustlaan , 8370 Blankenberge
Contact
Organisator
Natuurpunt Blankenberge